| Madaba005 a întrebat:

Buna cine credeti ca va castiga in aceasta seara vocea romaniei?

Dar cine credeti ca va castiga x factor?

Răspuns Câştigător
| Cipriaan a răspuns:

X factor il va castiga Andrei Leonte-> Are un look frumos si canta foarte bine!
CAt despre V.C cred ca o va castiga Iuliana Puschila!

2 răspunsuri:
| SuntUnCartof a răspuns:

La x-factor cred ca o sa castige Iulian

| IryLoveShadow a răspuns:

La x factor va castiga andrei leonte : este cel mai tanar si are o viata inainte poate sasi creeze o cariera de mare succes love struck:Xlove strucklove strucklove struck are de toate, iar la vocea romaniei krek va castiga dragos :d mi se pare simatic si niciodata nu mi s-a parut sa aiba emotii :*