| Andragifi a întrebat:

Cum vi se pare meseria de sef de politie?

Răspuns Câştigător
| Alex201938 a răspuns:

Mai bine zis comisar este extraordinar sa ajungi comisar la politie toti te respecta pe unde mergi si esti si foarte bine platit

5 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

In alta tara e mai fain dupa parerea mea, mai multe crime, destul de interesant, periculos, o sa ai nivelul de adrenalina la maxim laughing

| Amegadaisuki a răspuns:

Monotona daca vrei sa faci ceva du-te in armata si pleaca intr-o misiune si peurma sa vezi schimbare radicala cu tine big grin

| ElenaSt2011 a răspuns:

Foarte riscanta si grea.

Riscanta pentru ca ai de a face cu infractori care mai de care mai periculosi, si grea pentru ca toate reclamatiile se sparg in capul sefilor.

| evo22 a răspuns:

Daca esti Garcea si nu ai standarde inalte...super! big grin

| Adam_Eva_1981 a răspuns:

Buna! eu cred ca meseria de politist sef ar fi geniala, dar si periculoasa. dar totusi cine nu vrea sa fie sef pe ceva mare?