| PaulAdrian17 a întrebat:

Buna! Daca am un program hibrid la munca si in contractul de telemunca am trecut o adresa, dar eu ocazional mai plec in casa parintilor, e in regula, este posibil?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca te va controla nimeni acasa.

| sweetys a răspuns:

Atata timp cat raspunzi promt si nu sunt probleme cu semnanul/ internetul, nu ar trebui sa fie probleme.

| SuNaM a răspuns:

Nu vei avea treabă decât dacă ai probleme de conectivitate. Practic nu le pasa, poți munci și de pe câmp daca îți faci treaba. Vezi că totuși dacă îți trimit ceva acte pe adresa vor veni la cea declarată