| AnonimSs a întrebat:

Buna daca vreau sa lucrez pentru armata romana la ce liceu ar trebui sa merg si la ce varsta se recruta
Va rog un raspuns rapid
Dau funda

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca esti capabil, mergi la Liceul Militar.

| Lavii007 a răspuns:

Este liceu militar in Alba Iulia

| secretlove2014 a răspuns:

Trebuie sa mergi la liceul militar, te inscrii, dai probe, analize medicale si note foarte bune, varsta este de 14 ani

| secretlove2014 a răspuns (pentru secretlove2014):

Nu stiu exact in ce orase sunt licee cu program militar, noi sutem din Suceava si liceul este la campulung moldovenesc singurul in toata SV, am un nepot care a intrat anul trecut acolo

| Nojem73 a răspuns:

Poti ajunge in armata si fara liceul militar, mergi la liceu civil si apoi la Academia Militara, asta depinde daca vrei sa devii ofiter