| filex a întrebat:

Este cineva care se pricepe la programare, sau care are idee cum sa creeze un site? As dori sa creez un site, m-am uitat pe internet dar toti cei care se pricep vor bani. As vrea daca se poate sa ma ajutati si pe mine deoarece am numai 13 ani si nu am salariu :{.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| clarobscur a răspuns:

Faci informatica la scoala? Propune-i profesorului tau sa te initieze in HTML. Nu e greu deloc. Uite aici niste tutoriale HTML pentru incepatori http://www.tutorialehtml.com/