| Marii256 a întrebat:

Imi puteti spune daca la liceul Ion Luca Caragiale, din Ploiesti, exista la profil mate-info bilingv franceza? Daca da, se fac aceleasi ore ca la bilingv engleza, adica este acelasi orar, dar in loc de engleza este franceza...si cu ce medie se intra?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Da, este specializarea Matematica-Informatica bilingv, dar in Engleza-media 9, 57.Bilingv Franceza este pe specializare Filologie si se intra cu 8, 18.