| Georgiana22234 a întrebat:

În legătură cu admiterea la Școala de agenți din Câmpina, am înțeles ca în sesiunea din ianuarie 2019, la proba scrisa o sa fie ceva din legislație și traseul o sa fie modificat, știe cineva mai multe informații? Va mulțumesc mult!

1 răspuns:
| UNkF a răspuns:

S-a dat asa cu legislatie prin 2017, cred, oricum s-a dat sigur legislatie dar nu mai stiu exact ca a dat si varmiu', dar acum se da Lmb Romana+ Engleza, testul este grila fiecare raspuns are 1 punct, pe total sunt 90 de intrebari (60 rom si 30 eng) (la romana cel putin trebuie sa stii gramatica la greu ca altfel nu ai sanse )
uite niste teste din anii trecutii in caz ca te ajuta http://www.teste-campina.examen-auto.com/