| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

Buna,maicamea m-a mutat la o alta scoala pentru ca la scoala aceasta nu i-a placut deloc profesorul de matematica.Si de cand sunt la aceasta scoala nu ma simt deloc respectat ca si la scoala cealalta, ba chiar multi isi bat joc de mine.Imi puteti spune ceva (orice) sa o convinga pe maicamea sa ma mute la scoala de inainte? VA ROOG crying

Răspuns Câştigător
| Dumitrescu_Andreea_1995 a răspuns:

Explica-i ca nu te simti bine aici. Poate te va intelege, si isi va anula decizia.Nu stiu, zic si eu.

| Fsdalajdljaljdvndnlgd explică (pentru Dumitrescu_Andreea_1995):

Multumesc! Sa stii ca de saptamana urmatoare ma va muta!

4 răspunsuri:
| Fsdalajdljaljdvndnlgd explică:

Imi place cum gandesti laughing

| MDSanonim a răspuns:

Pare rau sa iti spun dar cand ti-ai luat transferul de la o scoala nu te mai poti intoarce.Intr-un fel ceva de genu:Furi de la birou ceva si seful te concediaza si nu te mai primeste inapoi.Cam asa e si cu transferul.

| Fsdalajdljaljdvndnlgd explică (pentru MDSanonim):

Nu ii adevarat, un fost coleg s-a dus la alta scoala si a veni inapoi fara probleme