| 49Days a întrebat:

Maine o sa am un interviu(casierita hypermarket),primul in adevaratul sens, pana acum au fost doar asa(am20 d ani). Un sfat cv?big grin

2 răspunsuri:
| alecsa91 a răspuns:

Fii tu insati!
Pastreaza contactul vizual cu angajatorul!
Sigura pe tine!
Arata cat de importanta este sjulba asta pentru tine, dar fara a parea disperata.
Raspunde cat mai prompt la intrebari.
Fa-l sa realizeze ca tu esti cea mai potrivita pentru job.

Succes!

| halvitza a răspuns:

Sa nu ai emotii! jobul e ca si al tau! si sa nu mergi stresata la interviu pentru ca nu te intreaba nimic din ce nu sti! comporta-te natural pentru ca ei asta vor descoperii cand iti vei incepe activitatea! bafta