| IoanaIonuca a întrebat:

Mi-ar placea sa lucrez la A.N.A.F sunt la proful economic. Ce facultate si specializare ar trebui sa fac? Cam ce salarii sunt pe acolo? As reusi numai cu pile? Pareri/ recomandari? V-as ruga sa-mi dai cat mai multe detalii. Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O facultate cu profil economic, gen ASE sau FEAA. Salariile depinde de la postul pe care il vrei, experienta pe care o ai samd. Nu se indra doar pe pile, dar probabil nici direct de pe bancile facultatii nu intri

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Orice post la buget se ocupa pe pile... De ce vrei sa lucrezi la A.N.A.F?