| G30oRGy a întrebat:

Ofer Funtditza Urgent! Am un mp4 de la Energy sistem si mi-a cazut pe jos... si s-a inchis. De atunci cand il deschideam imi aparea o lumina alba care dura 2 secunde apoi se inchidea la loc. Intr-o zi m-am enervat foarte tare ca nu se deschide si l'am desfacut si am apasat putin pe baterie. De atunci nu se mai deschide deloc. Iar zilele astea a inceput oiar sa se aprinda lumina cand il deschid...Nici macar cu incarcatorul. sau cablul de date. Credeti ac se va mai putea repara? Daca da cam cat timp ar dura si cam cat ar costa? va multumesc din SUFLETT!:*:*:*

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Mergi cu el înapoi de unde l-ai cumpărat, și cei de acolo după ce le explici ce ai pățit cu el î-ți vor spune dacă se repară și cît te costă, dacă costă mult nu merită reparația și mai bine cumperi altul.

| iuliaiulia_7997 a răspuns:

Nu are rost este stricat am avut o prietena care avea si ea tot ca al tau mp4... si l-a scapat pe jos si s-a dus la cineva un cunoscut care se ocupa ru repararea mp-uilor numa la deschis sa vada care ii problema si cand a vazut ca ii alb a spus gata ii stracat n-are rost sa il mai desfac sau fa si cum o zis cristi din...