| alina78 a întrebat:

poate sa imi ofere cineva informatii despre firme care se ocupa cu "distributie pliante kaufland, selgros, dedeman, praktiker in timisoara.sau mai precis cum ajungi sa distribui pliantelec acestea? in timisoara ma intereseaza.

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Du-te la sediul acestor hipermarekt-uri si vorbeste cu cineva de acolo.Iti vor da mai multe detalii. Oricum, vei primi un salariu mizerabil aproape de 0 fiindca nu e o treaba grea impartitul pliantelor.Mai bine te faci vanzatoare. N-ai nevoie de studii.Bafta!