| upsssss a întrebat:

Bună prieteni. Încerc si eu de ceva vreme sa plec in strainatate la munca. Am tot căutat pe net firme de recrutare si forte de munca dar numai de țepe dau. Îmi ptomit ca o sa plec dar nu ma mai suna nimeni iar daca ii sun eu mă tot amână. Plus ca cer si niste comisioane bomba... Sper sa citească cineva ce am scris eu aici, cineva care a plecat prin intermediul unei firme serioase si mi-o poate recomanda... Astept orice oferte sau sfaturi. Vă mulțumesc!

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Mai bine te uiti la anunturi in ziare, sau daca ai vreun neam sa-ti gaseasca ceva sezonier sau permanent, nu te lua dupa internet. Uita-te in ziar > anunturi.