| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! Ce face un operator reciclare a arborilor forestieri? Și salariul care este?

1 răspuns:
| DjSannan a răspuns:

Un operator reciclare a arborilor forestieri se ocupă de colectarea prelucrarea și transportul materialelor lemnoase reciclate. Acesta poate fi responsabil pentru activități precum tăierea, prelucrarea și transportul arborilor care au fost reciclați. Salariul unui operator reciclare a arborilor forestieri poate varia în funcție de locație experiență și numărul de ore lucrate. În medie, salariul unui operator reciclare a arborilor forestieri se situează în jurul a 15-20 dolari pe oră