| Aannooonniimm a întrebat:

Bună seara! O persoană apropiată are nevoie de ajutor într-o situație : s-a înscris la Masterat la taxă, nu avut nici o prezență pe tot parcursul anului, nu a plătit nici taxa, la sfârșitul anului a fost exmatriculat. Acum dorește să se înscrie la Școala de Poliție. L-ar afecta în vreun fel această problemă?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu pentru ca nu a savarsit nicio infractiune sau ceva de genul, ci pur si simplu a optat pentru serviciile acelei facultati apoi s-a razgandit.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu l-ar afecta pe acesta doar dacă ar trebui să plătească penalizări sau altceva ce îl poate face rău platnic.În rest nimic nu va avea legătură cu înscrierea la Școala de Poliție.