| Spaz21 a întrebat:

spuneti-mi si mie ce stiti despre delphi iasi?, daca aveti pe cineva care lucreaza acolo, daca stiti ce cerinte trebuie sa indeplinesti, cum se fac angajarile, se da vreun test ceva? va rog mult

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Foarte multe nu stiu decat ca sunt foarte multi studenti care lucreaza acolo si cei mai multi, pe domeniu sunt cei care invata la facultatile Asachi si ca au salarii destul de bune.mai multe nu stiu sa iti spun si nici nu am cunostinte care sa lucreze, asta e din ce am auzit eu