| deyutz95 a întrebat:

Buna, stie cineva ce salarii se ofera la profi? Ma intereseaza mai tare pentru postul de sef de tura

3 răspunsuri:
| Drsss a răspuns:

Bună,
Salariul unui şef de tură pot diferi de la un retailer la altul, de la un oraş la altul dar şi de la un magazin la altul.
Salariul brut lunar este de 1.300 de lei, respectiv 946 de lei net,

| Neutrull a răspuns:

Am fost sef de tura. Mai mult de 1500 de lei brut nu o sa ai

| Macovei_Edy_2000 a răspuns:

Cel mai bine te-ai duce cu un CD, si o sa primesti informatii, nu cred ca o sa iti poata cineva raspunde cu siguranta bafta✌