| sela918 a întrebat:

Buna!
Sunt clasa a 12a si inca nu stiu la ce facultate sa merg. Mi-a captat interesul Facultatea de Ştiinţa şi Tehnologia Alimentelor pe specializarea Controlul şi Expertiza Produselor Alimentare, doar că sunt la profil uman și am auzit că se face multă chimie acolo. Știți dacă îmi trebuie o bază in chimie sau voi învață acolo de la 0?
Mulțumesc!

1 răspuns:
| NunuNini a răspuns:

Iti trebuie o baza in chimie. La facultate te specializezi, nu inveti ce trebuia sa stii din generala.