| DeepLooking a întrebat:

Sunt clasa a XI-a,la profil real,specializarea matematica informatica si inca nu m-am hotarat la ce facultate sa dau. Un prieten mi-a sugerat tehnica dentara si m-a cam pus pe ganduri. As vrea la Carol Davila,Bucuresti,insa nu am gasit subiectele din anii trecuti... Voi cunoasteti tehnicieni dentari care lucreaza in tara? Daca da, as fi recunoscatoare daca mi-ati da niste informatii.Si..cam cat se castiga din meseria asta?

Răspuns Câştigător
| taviyamato2 a răspuns:

Nu te uita dupa bani, cu informatica poti face enorm de multe lucruri din care poti castiga mai mult decat un tehnician dentar

2 răspunsuri:
| RrEe4 a răspuns:

Nu te lua dupa ce zic prietenii.Du-te unde iti place tie.

| TrooololololololoJR a răspuns:

Gandeste-te la un numar de la 1 la 10, apoi scrie pe google facultati Bucuresti, si alege facultatea care are nr la care te-ai gandit let the fate decide