| lexy8 a întrebat:

Sunt din Timisoara si as dori sa merg la Facultatea de management, dar nu stiu daca sa merg la FEAA(Universitatea de Vest) sau la Universitatea Politehnica(Management in Productie si Transport). Daca ma puteti sfatui, mai ales cei care au terminat una din aceste facultati, as fi recunoscatoare.

1 răspuns:
| bragaionela a răspuns:

La Feea e mai bine sa te duci acolo e si vestita universitatea Feea se vb foarte mult despre universitatea aceea dupa parerea mea e mai bine sa te duci acolo mai ales daca ai medii si note marii o sa ti se dea burse de merit care e in jur de 300-500 lei dar mai informeaza te