| Kamaie a întrebat:

Bună, sunt in an terminal la master, la buget sunt, as vrea sa dau toate examenele in afara de cel de disertație. Sotul meu zice ca s-ar putea fiu trecuta ca abandon si in viitor voi fi silita sa repet anul. Ati fost in situatia asta?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista asa ceva, odata ce ai promovat anul nu te pune nimeni sa repeti nimic.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca nu iei disertatia sau nu te prezinti trebuie sa o dai anul urmator ceea ce inseamna ca teoretic repeti anul dar practic tu o sa te prezinti doar la disertatie