| Lazy a întrebat:

BUna,sunt o dominisoara, si nu stiu unde so apuc depa scoala.Acum termin cl a 12. Mi'ar placea sa lucrez undeva unde se comunica cu oamenii,dar sa nu stau in oficiu in nici un caz. Spre exemplu intr-un hotel frumos, ceva legat de turism si servicii hoteliere. La ce facultate trebuie sa ma duc si daca sar' putea si universitatea. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Buna! cauta pe ejobs.ro poate gasesti ceva.Succes!

1 răspuns:
| andreeagicu a răspuns:

Sa pui mana mai intai sa inveti, iar daca vrei turism vezi Comert la ASE sau alte programe asemanatoare la Dimitrie Cantemir si alte facultati particulare. Turismul nu inseamna sa stai si sa zambesti frumos, iar daca nu ai experienta este foarte greu sa iti gasesti ceva.