| INeedHelp1277 a întrebat:

Buna tpu.Acuuum vreo 2 ani am avut cont de Facebook.L-am dezactivat cateva zile din cauza unor probleme.Am uitat-o.Pe parcurs am facut alte doua conturi cu aceeasi numar de telefon sau email.Acum vreau sa il recuperez pe cel vechi deoarece aveam foarte multi prieteni sau like-uri.Va rog ajutati-ma sa gasesc parola sau sa o resetez... FUNDA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Nu inteleg de ce atatea conturi? Cei care ii aveai prieteni te vor gasi si pe alt cont, daca intr-adevar erau prieteni adevarati.