| Radulescu54 a întrebat:

Am o problema care ma consuma. Am fost la McDonald's sa ma angajez, le-am dat cazierul, extrasul de cont și copiile după buletin si au zis sa merg la sanador pentru analize ca sunt asigurate si ca ma suna dar nici nu mi-au cerut numărul.
Dar nu mi-au făcut nicio programare, nici nu mi-au zis unde sa merg si fisa de solicitare pe care mi-au dat-o e necompletata și fără semnătura, are doar stampila.
Am încercat sa ii sun pentru a imi lămuri neclaritățile dar nu imi răspund, îmi dau ocupat, cred ca îmi închid în nas.
Ce ar trebui sa fac acum? Credeți ca ma mai angajează?
Nu vreau sa se termine vara și eu sa nu pot face un ban...
Menționez ca am 17 ani si am mai fost la ei la McDonald's cu liceul în practica.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti daca te angajeaza sau nu, du-te la unitatea unde vrei sa te angajezi si afli sigur.

1 răspuns:
| ArthurWarner a răspuns:

Buna am o intrebare pentru tine ca am văzut că ai spus că ai facut practica la ei. Ce te pune sa faci? Ca si eu urmează să fac practica la Mc si nu am nici o idee ce voi face. Iti multumesc anticipat!