| Lavinialavee a întrebat:

Am o problema serioasa.
Ma gandesc tot mai mult la cariera mea, insa am doar 17 ani,stiu ca vetI Spune ca sunt prea tanara si am timp,dar nu e asa, chiar ma simt pregatita, mai exact doresc sa-mi incep cariera muzicala, am 10 ani sau mai mult de studiu,insa nu-mi doresc sa o incep aici,ci in state(America).
Ideea e ca nu am niciun ban pentru asa ceva si m-am gandit sa-I scriu unui artist (nu dau nume) pe Facebook, Twitter. Crede-ti ca m-ar ajuta daca I-as Spune situatia mea?
Sau ar trebui sa iau legatura cu altcineva? cu cine?
As fi foarte recunoscatoare daca m-ati ajuta, deoarece in situatia asta nici familia si nici profesorul de canto nu ma sustin.
Va Multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Ia si pune cover-uri pe YT, devino cineva in mediul virtual, apoi o sa ai o alta expunere. Pune-te in situatia unui artist de calibrul celui/celei pe care vrei sa il/o contactezi - cate sute-mii de mesaje ca al tau primeste? Crezi ca are timp pentru fiecare?
P.S. Pe la competitiile gen.'s Got Talent sau X-Factor ai incercat?