| Portocalovinsky a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Am cateva vergeturi pe burta si pe fese.
Cum as putea scapa de ele?
Funda!

Răspuns Câştigător
| princess01 a răspuns:

Cel mai bine e sa faci exercitii pentru. fese si abdomed (cauti pe youtube) si poti folosi o crema pentru. vergeturi, dar trebuie sa folosesti o buna perioada de timp daca vrei sa scapi de vergeturi vreau funda!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De vergeturi nu mai scapi toată viața!
Local poți aplica cremă cu vitamina A/E, alantoină, colagen, elastină.
Pa, pa.

| TheAce a răspuns:

100% vergeturile pot fi inlaturate doar chirurgical. E o procedura simpla si nu foarte costisitoare. Partial pot fi inlaturate cu creme profesionalehappy.

| ioanadanny a răspuns:

Facand sport.

| andrul a răspuns:

O prietena mi-a recomandat crema anticelulitica de la Elmiplant parca, se numeste Cellufight si mi-a spus ca e cea mai buna pe a care a folosit-o ea.Deci presupun ca si crema antivergeturi de la aceeasi firma este la fel de buna.Iar pretul este foarte bun in jur de 16 lei pentru o crema de 200 ml.