| diditza23 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Profesorii in perioada vacantei d vara lucreaza? Msi!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai lucreaza... faci planuri pentru noul an scolar, mai o corigenta, mai o corectare la bac, mai o supraveghere ceva la un examen

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Majoritatea isi iau concediile acum. Restul lucreaza.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

In principiu freaca menta. N-ai cum sa lucrezi fara obiectul muncii, poti doar sa te pacalesti singur ca intr-adevar lucrezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai se duc pe la scoala sa mai rezolve cate ceva, dar asta nu lucru. Stau degeaba si le vin banii si tot ei fac greve...

| Andreea555012 a răspuns:

Dacă vor. Unii vin ca sa își dea elevii Corijența

| RedFantasy a răspuns:

Da. Au concediu 2-3 saptamani dar restul vacantei lucreaza. Nu atat de mult ca in mod normal dar tot vin pe la scoala.

| deadlykiss a răspuns:

In mod normal lucrea o parte din vacanta, practic nu ii gasesti la scoala ca nu vin laughing

| Ana19993 a răspuns:

Depinde.Trebuie sa iei legatura cu profesorul respectiv.Depinde de el daca vrea sau nu. Daca merge in vacanta sau nu. Poate si-ar face timp o ora pe zi.Dar depinde doar de el daca vrea. Vorbeste si doar asa ai sa afli!

| andreeadaiana2000 a răspuns:

Unii da.