| madycollins a întrebat:

As vrea sa devin actrita pentru ca asta e ceea ce imi doresc! Dar cum as putea ajunge actrita? Adica este chiar necesar sa studiezi teatrul la liceu? Eu urmez alt profil, dar ma gandeam ca pot lua cursuri de teatru dupa ce termin liceul.Ce credeti? Iar cu engleza ma descurc destul de bine. Funda ~
Multumesc!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dupa ce termini liceul trebuie sa faci Institutul de Arta Teatrala si Cinematografica.

| sergiubuta a răspuns:

Da ai putea sa iei cursurile de teatru daca tot sti engleza. cred ca te-ai descurca mult noroc funda