| daviati789 a întrebat:

As vrea sa intreb daca este cineva la facultatea de optometrie din cadrul politehnicii si cat de grea este, daca materiile sunt accesibile si daca as putea face fata. Eu sunt la filologie, in clasa a 11a si deja am inceput meditatiile la mate, dar nu stiu daca o sa ma descurc la mecanica sau la fizica. Multumesc.

1 răspuns:
| webbusiness23 a răspuns:

Daca esti la filologie s-ar putea sa nu iti fie usor la optometrie... se mananca fizica si matematica pe paine acolo... Succes!