| IoanaIonuca a întrebat:

Bună, TPU. Ce să aleg dintre Academia de Poliţie sau SRI? Chiar nu ştiu pentru care să optez dintre cele două. Argumente pro şi contra, dacă ce poate.

2 răspunsuri:
| DenisaMariaD a răspuns:

Nimeni nu poate alege in locul tau. E alegere ta, care o sa iti schimbe viitorul. Eu zic sa te gandesti de doua ori inainte sa alegi optiunea care ti se pare tie mai interesanta. Indiferent de alegerea ta, iti doresc multa bafta! :*

| DeniszM a răspuns:

Eu zic SRI... de ce? Uita-te unde a ajuns politia romana :-) e alegerea ta draga mea... nimeni nu poate alege in locul tau. Bafta si mult succes kiss