| Alina_Alii_1999 a întrebat:

Dupa ce termin Facultatea de Drept din cadrul Universitatii Transilvania am de gand sa urmez un master la Cluj,"Stiinte Penale si Criminalistica" sau "Stiinte Penale" la Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza.Ce parere aveti despre Criminalistica? Cam ce salarii sunt? Ma gandeam sa dau la Campina.Ar fi o alegere buna? Mi am dorit sa devin notar, dar pe parcurs mi-am dat seama ca nu pot sta pe banii parintilor atata timp. Voi ce ati alege intre scoala de agenti/master? M am gandit sa le imbin.Ar fi posibil?

1 răspuns:
| XxKAMELIAxX a răspuns:

Nu te-ai gandit sa devii avocata? Sau nu se castiga bine?
Si eu ma gandesc sa fiu o politista sau ceva in legatura cu criminalistica sau sa fiu avocata.