| AliiAle0211 a întrebat:

Insfarsit mi-am facut curaj sa pun aceasta intrebare. Am trecut pe clasa a 12 si vreau sa fac facultatea de actorie. Am vazut ca la admitere sunt pe mai multe criterii. 1 ar fi actorie, 2. Teatrologie si 3. Regie de film. Eu nu as vrea sa fac actoria teatrala as vrea actoria de film. Deci, ce ar trebui sa aleg? Dau funda celui ce ma lamureste mai bine.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar trebui sa alegi actoria, cei mai multi actori de film au facut aceasta facultate.