| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU peste 2 luni gat liceul si vreau sa ma duc la munca in strainatate cine poate sa imi spuna unde gasesc firme in Romania care angajeaza in strainatate? DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In acest sens, te poate indruma un consilier eures din cadrul agentiei pentru ocuparea fortei de munca din judetul de domiciliu(AJOFM)--- vezi, in link, in ce consta ajutorul pe care-l vei primi: ulhttp://www.eures.anofm.ro/

| Violleta2022 a răspuns:

Te-ai gandit ca nu ai nici un fel de experinta si nu prea ai sanse sa te angajezi ca muncitor calificat?

| Raducons a răspuns:

Daca nu vrei sa mergi la facutate este o idee bună.
Succes!