| LaurFzr a întrebat:

Buna Tpu.Stie careva daca Romania va mai participa la Eurovision 2014? ..si daca da cam cand vor fi auditiile?
Dau Funda pentru cel mai cncret raspunshappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, România va participa la Eurovision şi în 2014.
Selecţia naţională se va desfăşura cel mai probabil în martie 2014, startul la preselecţii dându-se la finele lui ianuarie.

| Gavrilescu_Cristian_1997 a răspuns:

Eu stiu ca si-au anuntat prezenta deci cred ca va participa.
Selectia nationala va fi pe 8 martie (cred), oricum intr-o sambata de martie iar auditiile la sfarsitul lui ianuarie.