| biancarap a întrebat:

Stie cineva unde gasesc cursrui online si gratuite de: marketing, agent in turism, antreprenor, protectia consumatorului; pe internet? Ma refer la unele care au si predare dar si teste la fiecare sfarsit de capitol, fara a-mi lua bani sau a-mi trimite prin posta materialele. Ofer funda celui care imi da un raspuns cat mai complex. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la Oficiile pentru ocuparea Fortei de munca se fac astfeld de cursuri.Nu sunt Online, dar oricum in fiecare resedinta de judet exista cate un Oficu de somaj. Mergi acolo si intreba. Eu nu am gasit Online. Dar cei de unde ti-am zis in general sunt cuplati cu firme care primesc fonduri Europene pentru dezvoltarea Resurselor Umnae. Apoi exista posibilitatea ca la sfarsitul cursurilor sa primesti un ajutor banesc, capital de start, etc.

| biancarap explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos pentru raspuns! happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste, nu vezi asa ceva fara bani.

| biancarap explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns totusi laughing