| Cameliaaaa a întrebat:

Buna,TPU! Sunt studenta in anul I la Facultatea de Drept si ma gandesc inca de pe acum la cariera. Pot intra la SRI,dupa ce termin Dreptul? Am cautat pe Internet informatii, dar nu am gasit nimic.As fi recunoscatoare daca m-ati ajuta cu unele informatii(reale). Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Poti sa faci masteratul lor, si dupa asta ramai la ei. Academia Nationala de Informatii ''Mihai Viteazul''. E o limita de varsta, dar banuiesc ca nu e o problema. Succes!