| TheCubeBoy a întrebat:

Vreau sa devin tubulator naval, stiu ca se castiga bine, de la 2000 de lei in sus, e perfect in ziua de azi.
Deja m-am saturat de meditatii la mate si romana ca apoi sa vad ca nu au vreo legatura cu meseria pe care vreau s-o aleg.
Ce liceu trebuie sa fac pentru a avea aceasta meserie?(P.S. sunt din Mangalia)

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Ocupatia este asimilata muncitorului calificat.Nu ai nevoie de liceu ci de o scoala profesionala de 3 ani.

4 răspunsuri:
| theodorafemme2001 a răspuns:

Cauta un profil maritim.

Răspuns utilizator avertizat
| Sfetnicul a răspuns:

Liceu industrial cu profil amritim

| Anghel_Cristian_1982 a răspuns:

Trebuie sa fi absolvit cel putin 10 clase si sa urmezi un curs de calificare pentru tubulatori navali.