| RockSmackdown a întrebat:

Vroiam sa va intreb, facultatea din Chicago Loyola University Chicago din centrul orasului Chicago pe ce profiluri merge? Dau funda pentru cel mai amplu si clar raspuns si site daca se poate cu profilurile Mersi

1 răspuns:
| YayuK a răspuns:

Intra pe siteul lor si vezi. Dar tu crezi ca tot ce zboara se mananca? Asta este intrebarea? Daca te tine buzunarul mergi acolo dar nu rezisti prea mult pentru ca Chicago e un oras maaaare si e intr-o zona extinsa.Multi cred ca merg acolo. Deci te sfatuiesc sa ramai in tara si sa inveti sa pleci cu bursa undeva,in Europa. In America nu umba cainii cu colaci in coada.Din contra,mai multa scoala se face in universitatile din Europa,pe cand in America cele care exceleaza sunt Harvard, Yale, Stanford. tongue