| ofataoarecare a întrebat:

As vrea sa va rog ceva.Imi puteti da un link sau ceva sa vad si eu cum se danseaza :-( trebuie sa plec la o nunta, prima mea nunta si voi fi si domnisoara de onoare si nu stiu sa dansez nimic :-(( daca ma puteti ajuta cu ceva :-( cu niste pasi sa imi explicati, plus daca aveti ceva link-uri etc ...va rog mult mult! Dau Funda! Multumesc!kiss

1 răspuns:
| BogdanPunct a răspuns:

Http://www.dansurinunta.ro/

uite-te aici
de aici am invatat si eu sa dansez:))nu pentru nunta dar sunt mai multe tipuri de dans...trebuie sa le judeci putin ca sunt scrise:(
dar ai si nuiste clipuri si poate prinzi ceva!
Succes!