| Anonim1234532 a întrebat:

tuturor! Urmeaza sa merg in Olanda la capsuni in sera. Capsunile sunt suspendate, sau cel putin ridicate, din cate am inteles... Acum as vrea sa intreb e cineva care a mai fost care stie despre cum arata aceste sere si cat de grea este munca/ muncile respective? Salariul este de 7 € pe ora, in caz ca conteaza, iar programul de la 6 dimineata pana la 2 dupa-amiaza! Va rog sa imi spuneti/ ajutati!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E bine daca e asa cum spui.Ca program si ca plată.Nu am fost acolo ca sa iti dau detalii.

| Violleta2022 a răspuns:

Cat de greu ti se pare sa culegi niste capsuni, mai ales ca nu stai aplecata, ca-s suspendate?
Sau la tine "daca-i grea munca", nu te mai duci?
In fond, muncesti cinstit si castigi cinstit!

| DeeAnonym a răspuns:

Nu-i foarte grea munca. Merita banii!winking