| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Vreau sfaturile celor care au experienta si care au avut odata aceiasi problema ca mine.
Sunt la profilul mate-info si as vrea sa aud si ale opinii in legatura cu facultatea cea mai potrivita din punct de vedere al castigului si a greutatii pe care o necesita. In functie de pasiunile mele o sa aleg eu dupa, momentan as vrea sa aud posibilitatile si detaliile facultatii (cum vi se pare greu,usor, nu se cauta nu stiu ce etc). As vrea va rog doar cei cu experienta.

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Mergi la cabinetul scolar si aplica chestionare de aptitudini si interese. Este gratis, porti si o discutie cu consilierul.El te poate ajuta sa te cunosti si sa iei decizia corecta.