| Dendenys a întrebat:

Bună vin clasa a 12 a și m-am hotărât să dau mai departe la Uvt sectia informatica, întrebarea mea este ce cursuri se fac, admitere, perspective pentru o eventuala carieră. Eu la liceu fac c++ 7 ore pe săptămână e bine eu am învățat și învăț Python și C# sunt pasionat de programare și vreau să știu dacă uvt informatica îmi poate oferi șansa să evoluez. Dau fundă promit big grin

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti pe site la ei informatii si despre cursuri si despre admitere.

si de aia e facultate de informatica, sa te ajute sa progresezi in domeniu