| zozo74 a întrebat:

Buna vrea sa va intreb ce parere aveti despre programul de master in management sanitar, se merita poti gasi loc de munca in domeniu, si daca stiti ceva despre facultatea de medicina din sibiu o parere,? (mai mult)

2 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Bunaaidorisainvetisaformuleziintrebaridarnutiese

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca se merita. Te pun astia director de spital imediat! ce au mai vazut destept ca tine in viata lor?
Stimabile, e pentru DOCTORI managenentul asta! nu pentru toti amaratii de economisti ori juristi facuti la parti care nu stiu nici macar tabla inmultirii!