| Agyyy a întrebat:

Buna`happy
Vreau cat mai multe informatii despre liecul militar din alba iulia.
Multumesc kiss

Dau funda >big grin

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Ce vrei sa stii? Ca ai inviorare in fiecare dimineata ( mai rar iarna), program fix de trezire, masa, ore de studiu la care esti obligat sa participi, trebuie sa ai o anumita medie la cateva materie si daca nu te dau afara si trebuie sa suporti cheltuielile de scolarizare ( vreo 2000 de euro pe an), se mai intampla din cand in cand sa te trezeasca noaptea la ora 3 pentru inspectie sau mai stiu eu ce si iti irosesti copilaria. In plus de asta admiterea nu e deloc usoara si eu pe toti cei care ii cunosc si au terminat au spus ca nu ar mai face un liceu de genul niciodata pentru ca ei nu au stiut cat timp au fost acolo ce inseamna un chef, un chiul de la ore sau chestii marunte de care orice adolescent are nevoie. Nu vreau sa te descurajez dar gandeste-te bine inainte de a lua o astfel de decizie

1 răspuns:
| Bogan9028 a răspuns:

Eu unu iti zic sa nu te duci acolo, iti pierzi tineretea, esti ca in armata, plus ca inveti de-ti sar capacele. Nu te duce acolo...este o puscarie