| nutecunosc a întrebat:

vreau sa aflu daca cineva mi-a vizualizat profilul hi5. insa el are setat "Nu vreau ca cineva sa vada ca i-am vizualizat profilul". nu exista un program, un site cu indicatii sau ceva. stie careva pls? dau fundita:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista... laughing cine crezi ca ti-a vazut profilul? happy daca voia sa vad. pur s isimplu lasa asa.

| ingerSedat_1707 a răspuns:

Nu exista asa ceva "Nu vreau ca cineva sa vada ca i/am vizualizat profilul". Poate doar sa nu fie logat si sa acceseze profilul tau! Incearca sa dai log out de pe profilul tau apoi vizualizeaza profilele altor persoane, va merge, doar daca persoana respectiva nu are setat la cont ca sa fie vazut doar de cei care ii sunt prieteni!

| ingerSedat_1707 a răspuns:

Si ce vrei sa zici? Fii mai explicita!

| nutecunosc explică:

Nu intelegeti ce vreau sa zicstraight face