| Sergiubv15 a întrebat:

Vreau sa dau la liceul militar.As dori sa stiu cat scade din timp la tractiuni daca nu le faci.Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ca am eu fisa de la un liceu. Ce zice'.

Candidatii de sex masculin execua tractiuni la bara fixa,astfel '.
Din pozitia '' atarnat '', cu priza la alegere- de sus apucat sau de jos apucat,fara balansarea corpului in plan orizontal sau vertical.
O executie este corecta atunci cand, la ridicare, barbia depaseste nivelul barei si, in pozitia '' atarnat '', bratele sunt intinse, iar picioarele nu ating solul.
Se inregistreaza numarul de repetari corecte.
Numar maxim la tractiuni este de 5 pentru candidatii de sex masculin. Bafta.

4 răspunsuri:
| Sergiubv15 explică:

No da cat scade daca nu le fac pe toate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sergiubv15):

Daca nu le faci nu iei proba. happy

| Sergiubv15 explică:

Pe bune? ba sa-mi bag picioarele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sergiubv15):

E greu. Eu iti urez baftă si iti tin pumnii sa iei examenul. Daca mai ai întrebări de admitere da-mi mesaj privat si am sa te informez si la ce primesti teste etc. Baftă.