| Ctmfresh28 a întrebat:

vreau sa hostez servere de CS samp minecraft etc, ce trebuie sa cumpar?
car costa?
ce trebuie sa stiu?
cam cat costa?

6 răspunsuri:
| K13 a răspuns:

Daca vrei sa fii doar host, apeleaza la o comunitate de gaming. Iti vor da administratorii detalii, daca sunt de acord cu un parteneriat cu tine.

| David_Emanuel_1994 a răspuns:

Nimic
fa un forum gratis pe net
si pune detaliile acolo
(Daca vrei, iti dau eu sv de minecraft.Am unul bun cu moduri, dar nu am host)

| vlad20002 a răspuns:

Iti hostez eu de minecraft

| Anonim9001 a răspuns:

Hosturile sunt scumpe de exemplu un host bun pe minecraft este 240 euro pentru un an

| AndreiBossul1998 a răspuns:

Trebuie sa o vinzi pe maica-ta ca sa ai bani de asa ceva.

| Americanu_Razvan_1998 a răspuns:

Http://www.elhost.ro/cart.php poftim, de minecraft nu am imi pare rau.