| MariSD1986 a întrebat:

Vreau să știu dacă se poate deveni manager-ul unui fotograf, și în general pentru a fi manager ce profil trebuie să faci la liceu? Științe sociale e ok? M-am gândit la Științe Sociale la liceu, apoi facultatea de management si limbi străine în pararel.E ok așa? Dau fundă celui care mă ajută! :*

1 răspuns:
| Patras_Iustin_2000 a răspuns:

Stintele sociale ar trebui sa fie bune, dar intereseaza-te mai la ce liceu cu acest profil te duci, cum sunt profesorii, cum e dirintele, poate chiar cum este clasificat profilul de restul școlii.