| crissu_9850 a întrebat:

Buna love struck stie cineva la springtime...cat e salariu? in functie de program.adica p mine ma intereseaza program de 4 sau 6 ore pe zisad si as vrea sa stiu si eu cate ceva. ce te pune s faci la inceput ...etCsad fundita:X

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Nu pot sa iti dau un raspuns clar, pentru ca nu stiu detalii despre programul de la springtime.Din cate stiam la MC si KFC era programul de 6 ore(dar cu salariul minim). Bacsis nu cred ca se prea primeste, ca totusi sunt destul de scumpe si au sume rotunjite.Deci baza ramane tot in salariu care nu stiu cat ar putea fi. Cel mai bine te duci direct la ei si te interesezi si daca nu are ceva convenabil, poti sa incerci la alte fast-food'uri, sau poti sa te angajezi ca vanzatoare la magazin alimentar(daca iti permite programul 8-10 ore) si salariul e 10 milioane si faci cam acelasi lucru. Tu esti singura in masura sa iei decizia si sa pui in balanta, sa analizezi ce e mai convenabil.Depinde mult, timpul de lucru, salariul, cat faci pe drum, conditiile de munca etc. Sper ca totusi ti'am putut fi de folos.happy

1 răspuns:
| eugem35 a răspuns:

Sa crezi tu ca ai sa stii tu la muca 4 sau 6 ore
ai sa stii cel putin 12 ore si o sa ai minim pe economie sau cel mult 1000ron in mana