| Slow08 a întrebat:

Buna ziua.Ce poti face cand esti hartuit la locul de munca de femei?! Si tot tu esti concediat din cauza lor?! Pentru ca nu le ai acceptat lor avansurile lor (doar te ai dus la job sa iti faci treaba, si sa sa nu te tavalesti cu ele pe acolo si ti se intampla de mai multe ori aceeiasi chestie?!

33 răspunsuri:
| Slow08 explică (pentru Slow08):

Cand esti mic nu ai probleme cu nimeni.

| Lupică27 a răspuns (pentru Slow08):

Vezi ca ai dat raspuns aiurea, mi-ai dat mie laughing in fine, asa e, cand esti un nimeni nu deranjezi pe nimeni cand esti cineva si ai si calitati devi foarte deranjant mai ales pentru femei daca nu vrei sa le satisfaci.

| Slow08 explică (pentru Lupică27):

Da din greseala am observat acum, cand vezi atatia prostii te mai ai si incurcirolling on the floor